Teraz.sk - redesign spravodajského portálu
Realizovaný projekt

Spravodajský portál TERAZ.SK pre Tlačovú agentúru SR

Komplexná realizácia spravodajského portálu na klúč (2011) a jeho grafický redesign portálu v roku 2014. Teraz je TERAZ.SK moderným, responzívnym spravodajským portálom verejnoprávnej agentúry TASR na www.teraz.sk.

Projekt

Redesign TERAZ.SK

Leto 2014

Redesign spravodajského portálu Tlačovej agentúry Slovenskej republiky TERAZ.SK. Modernejší logotyp a responzívny web, živšie a veselšie farby webu, viac propagačných miest pre spravodajské témy na klúč podľa požiadaviek klienta.

www.teraz.sk

Logo vpsFree.cz
Hľadanie správneho odtieňa
Farebné varianty pre jednotlivé sekcie
Ukážka článku
Návrh vizitky

Klienti

Testimonial

Tomáš Abaffy je popredný slovenský prekladateľ z nesúrodého, zložitého a ťažkého jazyka zadávateľov naivne intuitívnych požiadaviek pri vytváraní webových portálov do do ich jasnej, čistej a prirodzenej finálnej podoby. Jeho tvorivé prekladateľské výkony popierajú známu tézu, že umelecký preklad je ako žena: buď je verný, alebo pekný. Všetky portály, stránky, podstránky, redakčné systémy a iné funkcionality, ktoré pre nás TA vytvoril, sú logicky koncipované, premyslene skonštruované a užívateľsky príjemné. Často boli výsledkom mnohohodinových debát, ale zažili sme aj chvíle okamžitého osvietenia, ktoré zázračne zafungovalo. Keith Richards ešte stále spieva Little T&A. Tá pesnička je o niečom úplne inom, ale vystihuje atmosféru, keď sa s TA rozprávame o tom, ako nami zozbierané poznanie odovzdať iným. Nech nám to vydrží.
Jaroslav Rezník, generálny riaditeľ TASR, foto
Jaroslav Rezník

Kontakt

Kontakty

ABAFFY DESIGN, s.r.o.
Tallerova 4
811 02 Bratislava
Slovenská republika

E-mail: info@abaffydesign.com

IČO: 44753772
DIČ: 2022821416
IČ DPH: SK2022821416Práve máte otvorený náš starý web, ktorý už neaktualizujeme.